IMG-20151120-WA0001.jpg

Merhaba, ben Hilal Bakanay.

Pazarlama uzmanı olarak çalışıyorum ancak görevim gereği aynı anda birçok işle ilgilenmem gerekiyor. Kimi zaman bir iletişimci, içerik yaratıcısı, sosyal medya uzmanı; kimi zaman bir editor, halkla ilişkiler uzmanı, etkinlik yöneticisi; kimi zaman da bir amatör tasarımcı, SEO uzmanı veya dijital pazarlama uzmanının üstlenmesi gereken görevlerle ilgilenmem gerekebiliyor. Ama genel anlamda pazarlama iletişimi alanında çalıştığımı söylemek mümkün…

Yola startup olarak çıkıp hızla büyüyerek bugün dört ülkede faaliyet göstermeye başlamış bir şirkette çalışıyorum. Bir startup’ın gelişim ve dönüşümüne tanıklık etmek, startup’ları daha geniş bir perspektiften görmemi sağladı. Böylece ihtiyaçlarını, karşı karşıya oldukları zorlu koşulları ve yaşadıkları temel sorunları daha iyi anlamaya başladım. Faydalı olabileceğini düşündüğüm ipuçlarını bu sitede paylaşarak startup’ların gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyorum.

Çift ana dal programıyla kayıtlı olduğum Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümlerinden lisans; Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden yüksek lisans diplomalarına sahibim. İş ve eğitim geçmişimle ilgili detaylar Linkedin profilimde yer alıyor.

Startup’ınız konusunda size yardımcı olabileceğimi düşünüyorsanız, hilalbakanay@yahoo.com adresinden benimle bağlantıya geçebilirsiniz.